• Začiatok školského roka 2023/2024

nové tel. číslo do MŠ-  +421 268 288 419

OZNAM

Rodičovské stretnutia v triedach budú 12. 9. 2023 o 15.30 hod

Je vhodné zabezpečiť si starostlivosť o dieťa iným rodinným príslušníkom.

Školský rok pre materské školy začína  4.septembra  2023 (pondelok).

Príchod do materskej školy je do 8:00h, nakoľko sa po 8 hod. z bezpečnostných a prevádzkových dôvodov vchody zatvárajú.

Čo dieťa potrebuje do materskej školy

• prezúvky
            • pyžamo
            • prefotený preukaz poistenca (nové deti)
            • diagnostiku rodičmi (nové deti)
            • náhradné oblečenie + igelitovú tašku na znečistené oblečenie
            • ruksak na prenášanie oblečenia, prezúvok,
            • Označené všetky osobné veci aj priezviskom, iniciálmi
            • 1 balík papierových vreckoviek v svojej skrinke
            • vyplnené vyhlásenie o bezinfekčnosti poslať cez edupage
            • súhlas so spracovaním osobných údajov (zaslaný rodičom cez edupage)

Povinnosti zákonných zástupcov detí

počas prevádzky  materských škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti mestskej časti Bratislava- Petržalka

v školskom  roku 2023/2024

Pokyny pre rodičov k nástupu k 4. 9. 2023

• Dodržiava pokyny riaditeľa materskej školy, ktoré upravujú podmienky konkrétnej materskej školy na školského roka 2023/2024.
            • Predkladá pri prvom nástupe dieťaťa do materskej školy, alebo po každom prerušení dochádzky v trvaní viac ako 5 dni  vrátane víkendov  a sviatkov písomné vyhlásenie o bezinfekčnosti ( cez edupage alebo v tlačenej podobe).
            •   Rešpektuje pravidlá zákazu nosenia hračiek a iného materiálu alebo pomôcok z domáceho prostredia do materskej školy.
            • Rodič môže  ospravedlniť dieťa s povinným predprimárnym vzdelávaním  na 7 po sebe idúcich dní. Pri absencii viac ako 7 vzdelávacích dní  z dôvodu ochorenia musí predložiť „Potvrdenie o chorobe“ od všeobecného lekára pre deti a dorast inak dieťa nemôže nastúpiť do materskej školy (víkendy a sviatky sa nepočítajú).

• OZNAM !

• Rodičovské združenie pre novo prijaté deti sa bude konať dňa 25.8.2023 o 10:00 hod v priestoroch jedálne MŠ.

S ohľadom na počet prítomných rodičov Vás prosíme, aby ste sa združenia zúčastnili, ak je to možné, bez detí. Ďakujeme za pochopenie.