• Akcie na Marec

• 2.3.2023 - divadelné predstavenie "Janko a Marienka"

7.3.2023 - návšteva ZŠ Gercenova- predškoláci triedy Lienky a Včielky

8.3. 2023 - návsteva ZŠ Gercenova - predškoláci triedy Sovičky a Motýliky

20.3.- 24.3.2023- Kurz lezenia v spolupráci s Happy Kids pre triedy predškolákov

Jarné tradície na

Röntgenke

Milí rodičia a priatelia našej materskej školy!

Vyhlasujeme celoškolskú súťaž, ktorej sa môže zúčastniť každý náš škôlkar so svojou rodinou tým,

že v týždni 20.3.- 24.3.2023

prinesie vlastnoručne zhotovený výrobok s jarnou alebo veľkonočnou tématikou, ktorý nejakým spôsobom prezentuje zvyky a tradície jarného obdobia vo vašej rodine alebo spôsob osláv sviatkov jari u vás doma. Fantázii a kreativite sa medze nekladú. (Či už sa rozhodnete priniesť vlastnoručne zdobené vajíčko, upletený korbáč, jarný venček, zhotovené kuriatko, či barančeka…) Jednoducho čokoľvek, čo vám pripomína príchod jari. Materiály a spôsob spracovania je len na vašej kreativite, fantázii a možnostiach.

Všetky výrobky si vystavíme vo vestibule MŠ a bude možné hlasovať za ten, ktorý vás najviac osloví.

Hlasovanie bude prebiehať v týždni 27.3.-31.3.2023

Vyhlásime 3 víťazov, ktorí obdržia ceny v kategóriách:

1. NAJKREATÍVNEJŠIE SPRACOVANIE
            2. NAJTRADIČNEJŠÍ VÝROBOK
            3. JARNÝ VÍŤAZ

Samozrejme, každý zúčastnený súťažiaci obdrží malú pozornosť. ♥

Tešíme sa na všetky výrobky!